CASE PSU ATX2.3 350W/XN050 XILENCE
Maksa 3-s võrdses osas
Järelmaks 6 kuud
Tootja: XILENCE
Mudel: XN050
Saadavus: 29
Võimalikud valikud
Kirjeldus
350 W | 200 - 240 V | PC | ATX | Fan diameter 120 mm
Item specifics