CASE PSU ATX2.3 350W/XN050 XILENCE
0 arvamust
Maksa 3-s võrdses osas
Järelmaks 6 kuud
Tootja:
XILENCE
Mudel:
XN050
Saadavus:
29
Võimalikud valikud
Kogus
Lisa ostukorvi
Osta kohe
Sildid:
Kategooriad
Ostukorv
Konto
Otsing
Hiljutine vaatamine
Kõik kategooriad
×
Antennas And Accessories
Batteries
E-Reader Cases
Hair Dryers
Hair Straighteners
Hair Stylers
HDD/SSD Mounting
Keyboards
Mainboards for Intel CPUs
Memory Flash
Net Accessories
Network Cables
Phone Accessories
POE Devices
Smart Watches
Smartphones
SSD M.2
Stick Vacuums &Electric Brooms
Switches
Tablets
Tīkla produkti
TV Mounts & Stands
USB Flash Drives
Wireless Cameras
Wireless Routers
Ostukorv
×
Teie ostukorv on tühi!
Minu konto
Valuuta
Keel
Eesti
Russian
English
Ajalugu
Registreeri
Konto
Laadi alla
Logi sisse
Otsing
Hiljutised vaadatud tooted
Lisa korvi
Wireless Router|TP-LINK|Deco BE22|Wireless Router|2-pack|3600 Mbps|Mesh|DECOBE22(2-PACK)
Lisa korvi
Kirjeldus
Arvamused (0)
Kirjeldus
350 W | 200 - 240 V | PC | ATX | Fan diameter 120 mm
Item specifics
Особенность