TV SET ACC TABLETOP STAND/37-75
TV SET ACC TABLETOP STAND/37-75" TVS-D75S-01 GEMBIRD
Maksa 3-s võrdses osas
Järelmaks 6 kuud
Tootja: GEMBIRD
Mudel: TVS-D75S-01
Saadavus: 3
Võimalikud valikud
Kirjeldus
1xNumber of displays supported | Maximum weight capacity (per display) 40 kg | Maximum weight capacity 40 kg | Minimum screen size 37 " | Maximum screen size 75 " | Minimum VESA mount 75 x 75 mm | Maximum VESA mount 600 x 400 mm | Mounting type Desk | Height adjustment Yes | Swivelling Yes | Housing material Steel/Plastic/Tempered glass | Colour Black