TV SET ACC FLOOR STAND 55-86"/BLK/WOOD TVS-86F-01-BK GEMBIRD
Maksa 3-s võrdses osas
Järelmaks 6 kuud
Tootja: GEMBIRD
Mudel: TVS-86F-01-BK
Saadavus: 3
Võimalikud valikud
Kirjeldus
1xNumber of displays supported | Maximum weight capacity (per display) 40 kg | Maximum weight capacity 40 kg | Minimum screen size 55 " | Maximum screen size 86 " | Minimum VESA mount 100 x 100 mm | Maximum VESA mount 600 x 400 mm | Mounting type Floor | Height adjustment Yes | Colour Black/Wood | Housing material Steel/Plastic/Beechwood | Weight 10.2 kg
Item specifics
  • Вес Maximum weight capacity (per display) 40 kg, Maximum weight capacity 40 kg, Weight 10.2 kg
  • Диагональ экрана Minimum screen size 55 ", Maximum screen size 86 "
  • Разрешение экрана Minimum VESA mount 100 x 100 mm, Maximum VESA mount 600 x 400 mm