TV SET ACC FLOOR STAND 32-75"/TRIPOD TVS-75ST-01 GEMBIRD
Maksa 3-s võrdses osas
Järelmaks 6 kuud
Tootja: GEMBIRD
Mudel: TVS-75ST-01
Saadavus: 2
Võimalikud valikud
Kirjeldus
1xNumber of displays supported | Maximum weight capacity (per display) 35 kg | Maximum weight capacity 35 kg | Minimum screen size 32 " | Maximum screen size 75 " | Minimum VESA mount 200 x 200 mm | Maximum VESA mount 600 x 400 mm | Mounting type Floor | Height adjustment Yes | Tilt adjustment Yes | Tilt angle range -5 - 3 ° | Swivelling Yes | Housing material Steel/Plastic/Beechwood | Colour Black/Wood | Weight 7.6 kg
Item specifics
  • Вес Maximum weight capacity (per display) 35 kg, Maximum weight capacity 35 kg, Weight 7.6 kg
  • Диагональ экрана Minimum screen size 32 ", Maximum screen size 75 "
  • Разрешение экрана Minimum VESA mount 200 x 200 mm, Maximum VESA mount 600 x 400 mm