TV SET ACC FLOOR STAND 32-65"/TRIPOD TVS-65S-01 GEMBIRD
Maksa 3-s võrdses osas
Järelmaks 6 kuud
Tootja: GEMBIRD
Mudel: TVS-65S-01
Saadavus: 1
Võimalikud valikud
Kirjeldus
1xNumber of displays supported | Maximum weight capacity (per display) 32 kg | Maximum weight capacity 32 kg | Minimum screen size 32 " | Maximum screen size 65 " | Minimum VESA mount 100 x 100 mm | Maximum VESA mount 600 x 400 mm | Mounting type Floor | Height adjustment Yes | Swivelling Yes | Colour Black/Wood | Housing material Steel/Plastic/Beechwood | Weight 5.1 kg
Item specifics
  • Вес Maximum weight capacity (per display) 32 kg, Maximum weight capacity 32 kg, Weight 5.1 kg
  • Диагональ экрана Minimum screen size 32 ", Maximum screen size 65 "
  • Разрешение экрана Minimum VESA mount 100 x 100 mm, Maximum VESA mount 600 x 400 mm