NET POE ADAPTER/POE-50-60W UBIQUITI
Maksa 3-s võrdses osas
Järelmaks 6 kuud
Tootja: UBIQUITI
Mudel: POE-50-60W
Saadavus: 5
Võimalikud valikud
Kirjeldus
Product Type Adapter | Power supply requirements 50VDC @ 1.2A | Colour Black | Dimensions 101 x 60 x 33mm
Item specifics
  • Особенность Product Type Adapter, Power supply requirements 50VDC @ 1.2A, Colour Black
  • Разрешение экрана Dimensions 101 x 60 x 33mm