KKK

K: Kas ma saan ostetud toote poodi tagastada kui see mulle ei sobi või ei meeldi? Mis aja jooksul?

V: E-poest ostes on eraisikust tarbijal võimalik toode 14. päeva jooksul tagastada kui see on avamata pakendis ja kasutamata. Täpsemalt lugege palun meie e-poe kasutuslepingust ja "Garantii" sektsioonist mis on all meie kodulehel.

K: Tahan midagi tellida, kas pean ka mingi ettemaksu tegema?
V: Üldreeglina tuleks teha meile ettemaks kas ülekandega. Juhul kui soovite tasuda kauba eest kätte saamise hetkel, siis andke meile teada ja võimalusel seda ka pakume.

K: Kui olen tellimuse eest ülekandega ettemaksu ära teinud ja toode on poes olemas, kas siis võin kohe kaubale ka järgi minna? Võin näidata maksekorraldust.
V: Tellimus läheb töösse peale makse laekumist meie pangakontole ning üldreeglina kulub selleks tööpäevadel kuni paar tundi, sõltuvalt pankadevahelisest arveldusest, nädalavahetusel kauem. Maksekorralduse alusel me kaupa ei väljasta.

K: Arvutil on kirjelduses sõna "DOS" või "Linux", mida see tähendab?
V: See tähendab, et arvutil ei ole tavapärast Microsoft Windows operatsioonisüsteemi eelpaigaldatud. Soovitame sellisele arvutile ka Windows alati juurde osta, võite julgelt meie klienditeenindajalt selle koha pealt nõu või lisainfot küsida.


K: Ostsin MegaPC's lauaarvuti koos Windowsiga, mis on juba peale pandud, aga käima pannes küsib Windows mingit aktiveerimiskoodi.
V: Kirjutage meile selest palun!