GRASS TRIMMER LTR 18-25/BATT.SET 1.444-301.0 KARCHER
Maksa 3-s võrdses osas
Järelmaks 6 kuud
Tootja: KARCHER
Mudel: 1.444-301.0
Saadavus: 23
Võimalikud valikud
Kirjeldus
Type String trimmer | Cutting diameter (max) 250 mm | Head type Nylon line | Handle type D-loop handle | Line diameter 1.6 mm | Colour Black/Yellow | Rotational speed 9500 RPM | Power source Battery | Battery voltage 18 V | Battery capacity 2.5 Ah | Operating time 30 min | Weight 1.6 kg
Item specifics
  • Вес Weight 1.6 kg
  • Особенность Type String trimmer, Cutting diameter (max) 250 mm, Head type Nylon line, Handle type D-loop handle, Line diameter 1.6 mm, Colour Black/Yellow, Rotational speed 9500 RPM, Power source Battery, Battery voltage 18 V, Battery capacity 2.5 Ah, Operating time 30 min